Certifikace

Společnost je držitelem certifikátů podle norem ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a ČSN OHSAS 18001. Systém managementu kvality společnosti je kontinuálně certifikován od roku 1999; tento systém zabezpečuje dodržování kvalitativních standardů při poskytování služeb v oblasti projektové, inženýrské a konzultační činnosti. V rámci systému je aplikován procesní přístup s intenzivní orientací na zákazníka. Systém je trvale udržován a zlepšován, v roce 2014 do něj byly plně integrovány systémy managementu ochrany životního a pracovního prostředí.

LL-C - certifikace SATRA - ISO 9001 LL-C - certifikace SATRA - ISO 14001 LL-C - certifikace SATRA - OHSAS 18001

V prosinci 2014 získala společnost v rámci hodnocení CZECH TOP 100 ratingové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. Scoring ekonomické kondice provedla společnost Bisnode, vedoucí evropský poskytovatel obchodních informací a informací pro podporu rozhodování s důrazem na lokální zaměření. Hodnocení AAA je ověřeno certifikátem a známkou.

Od roku 2001 je společnost držitelem certifikátu Národního bezpečnostního úřadu pro stupeň utajení Důvěrné/Confidential. Vybraní specialisté jsou prověřeni pro seznamování a práci s utajovanými skutečnostmi do stupně utajení D.

Specialisté pracovního týmu společnosti disponují širokou škálou oprávění, osvědčení a certifikací.