SATRA O společnosti

O společnosti

Společnost SATRA, spol. s r.o. nabízí komplexní projektové, předprojektové, konzultační, inženýrské a architektonické služby, od investičního záměru až po kolaudaci a vyhodnocení zkušebního provozu občanských, průmyslových a inženýrských staveb.
 
Cílem naší práce je kvalitní dílo. To vyžaduje dokonalé technické vybavení, teoreticky zdatné a schopné odborníky se zájmem o specializaci a tomu odpovídající pracovní prostředí. Nakonec je to vždy naše práce, která za nás hovoří a je naší vizitkou. Práce vždy komplexní, od přijetí zakázky až po uvedení celé stavby do provozu. Důsledné sledování každého detailu a snaha nabízet klientům maximálně kvalitní a precizní služby, to byl, je a bude náš specifický rukopis.
 
Svou prací spoluvytváříme svět, ve kterém žijeme. Jsme uživateli našich staveb, a proto nám záleží na každém detailu. Snažíme se hledat řešení, která jsou ohleduplná k životnímu prostředí a která efektivně slouží svému účelu. Nedílnou součástí naší práce je také výzkumná činnost, a to i na mezinárodním poli.
 
Každý den naplňujeme základní vizi naší společnosti: Zakázka je pro nás víc, než jen obchodní případ.
Ing. Ludvík Šajtar
jednatel a generální ředitel společnosti